Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe Onyx to zdrowa i naturalna opalenizna przez cały rok bez udziału promieniowania UV. Czas trwania zabiegu ok. 20 min, w tym czasie na skórę aplikuje się płyn w postaci mgiełki.

Jak to działa?

DHA - substancja pochodzenia roślinnego - wchodzi w reakcje z aminokwasami znajdującymi się w naskórku, co powoduje jej brązowienie. Dzięki temu istnieje niewiele przeciwskazań do opalania natryskowego, a z zabiegu mogą korzystać nawet kobiety w ciąży.

Płyn brązujący jest rozprowadzany za pomocą specjalnego pistoletu, stanowi to przewagę nad innymi rodzajami kosmetyków aplikowanych w postaci kremów czy balsamów, które niejednokrotnie pozostawiają plamy lub zacieki. Wystarczy odczekać kilka godzin po aplikacji płynu, by uzyskać piękną, gładką opaleniznę. Możesz wybrać kolor opalenizny. Im wyższe stężenie DHA w danym płynie, tym ciemniejszą opaleniznę się uzyskuje.

Przed zabiegiem należy zastosować się do zaleceń personelu aby uzyskać porządany efekt. O szczegóły prosimy pytać obsługę podczas umawiania się na zabieg.